Preskočiť na obsah

Referencie

V súčasnom digitálne prepojenom svete sa bezpečnosť stáva zásadným faktorom pre dosiahnutie úspechu. Potvrdzujú to aktuálne trendy i vývojové tendencie v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Stále častejšie si potrebu zabezpečenia IT prostredia uvedomujú i spoločnosti a široká verejnosť.

Využite naše dlhoročné medzinárodné skúsenosti a zvýšte aj vy svoju kybernetickú bezpečnosť.

7 000+

Projektových hodín za rok 2022 a 2023

153+

Úspešných projektov za rok 2022 a 2023

15+

Bezpečnostných certifikátov

12+

Významných zahraničných partnerov

Naši partneri

Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

Naše služby

Naše certifikáty

Spoznajte nás

Spoločnosť Remediata poskytuje konzultačné poradenstvo v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Medzi najčastejšie využívané služby patrí penetračné testovanie, komplexné projekty simulácií útokov (tzv. Red Teaming), konfiguračné audity a analýzy zdrojových kódov. Všetky tieto služby pomáhajú lepšie ochrániť citlivé dáta vašich zamestnancov a klientov.

Zlepšenie celkovej bezpečnosti pomáha predchádzať finančným a reputačným stratám. Zvýšte aj vy úroveň kybernetickej bezpečnosti vašej spoločnosti. Pridajte sa k úspešným a inovatívnym spoločnostiam v rámci našej partnerskej siete.