Preskočiť na obsah

Virtuálne poradenské služby CISO (vCISO)

Virtuálne poradenské služby poskytované našou spoločnosťou ponúkajú organizáciám skúsených a kvalifikovaných odborníkov, ktorí okrem svojich schopností dokážu efektívne využiť i skúsenosti ďalších členov nášho tímu.

Služby vCISO využijú hlavne klienti, ktorí potrebujú strategicky obsadiť rolu či pozíciu lídra kybernetickej bezpečnosti, prípadne preniesť súbor procesov na skúseného experta.

V prípade, že sami nevedia zabezpečiť plnú pracovnú vyťaženosť alebo nájsť dostatok zdrojov na trvalé obsadenie tejto pozície, prichádzame na pomoc my.

Naše certifikáty

Služby vCISO

Služby vCISO poskytujeme na flexibilnej báze podľa požiadaviek klientov, štandardne niekoľko dní v mesiaci. Aktivity, ktoré vCISO služby zahŕňajú sa týkajú najmä analýzy stavu a poradenstva na exekutívnej úrovni, poradenstva v stratégii kybernetickej bezpečnosti a riadenia rizík v projektoch i procesoch.

Doplnkové aktivity služby

Dodávame na základe individuálnej dohody.

Riadenie implementácie technických a procesných riešení

Efektívne riadenie riešenia kybernetických incidentov

Mentoring a tréning zamestnancov v kybernetickej bezpečnosti

Zhodnotenie existujúcich riešení a návrh strategických zmien

Kontaktujte nás

Naše riešenia pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  Ako dlho trvá penetračné testovanie?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie penetračného testovania?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí penetračné testovanie?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na penetračné testovanie?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.