Preskočiť na obsah

Sociálne inžinierstvo

Psychická manipulácia patrí k častým taktikám kybernetických zločincov. Za pomoci e-mailov a webových stránok, ktoré imitujú reálne organizácie a jednotlivcov, sa útočníci snažia donútiť svoju obeť kliknúť na nimi vytvorený odkaz, otvoriť infikovanú prílohu a vyzradiť im svoje citlivé údaje.

Prostredníctvom služieb sociálneho inžinierstva, ktoré ponúka náš tím, dokážeme reálne zhodnotiť schopnosti vašich systémov a zamestnancov detekovať a reagovať na nové i existujúce formy sociálneho inžinierstva.

Naše certifikáty

Penetračný test mobilnej aplikácie | Remediata

Phishing

Phishingová kampaň nám pomáha posúdiť technickú a procesnú pripravenosť klientov na reálne phishingové útoky. Na základe výsledkov, ktorými sú štatistické dáta úspešnosti kampane, klientom odkomunikujeme zistené nálezy a navrhneme možné riešenia. Riešenia poskytneme v technickej forme, alebo formou tréningu zamestnancov, ktorých naučíme na phishingové útoky včas a adekvátne reagovať.

Phishingovú kampaň si môžete zarezervovať ako samostatnú službu, alebo ako súčasť Red Team projektov.

Fyzické sociálne inžinierstvo

Fyzické sociálne inžinierstvo pomáha vyhodnotiť možnosti prístupu k informáciám a systémom v priestoroch klienta. Súčasťou aktivity sú rôzne techniky, ktoré zahŕňajú interakciu so zamestnancami a analýzu technických a procesných nedostatkov, ktoré by mohli byť príčinou neautorizovaného prístupu. Výsledky aktivity sú zhrnuté v detailnom reporte. Report klientom poskytne návrhy a odporúčania  na technické a procesné zlepšenia.

Službu fyzické sociálne inžinierstvo si môžete objednať ako samostatnú službu, ako súčasť Red Team projektov, alebo ako súčasť analýzy bezpečnosti perimetra vykonávanej členmi tímu zo špeciálnych síl.

Kontaktujte nás

Penetračné testy pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Reporting

  Výsledok sociálneho inžinierstva predstavuje štandardizovaný report, ktorý vychádza z medzinárodných štandardov. Report obsahuje dôležité kontakty, manažérske zhrnutie, rozsah testovania, nazývaný aj scope a zoznam nálezov s konkrétnym, vypočítaným rizikom. Pri každom náleze sa vysvetlí technický detail, ako je všeobecný popis, popis rizika, navrhovaná oprava a technický podklad.

  Kľúčové vlastnosti

  Network Security Level

  Pre- Shared Key Security

  Authentication Attacks

  WPS devices

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  FAQ

  Ako dlho trvá penetračné testovanie?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie penetračného testovania?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí penetračné testovanie?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na penetračné testovanie?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.