Preskočiť na obsah

Kontrola bezpečnosti zariadení

V prípade nesprávneho nastavenia sieťových alebo iných zariadení riskujete neoprávnený prístup do infraštruktúry spoločnosti, čo môže viesť k strate citlivých dát a reputácie. Bezpečnostná kontrola zariadení, vykonaná našim tímom expertov, pomáha znížiť riziko tým, že identifikuje zraniteľnosti a nesprávne konfigurácie v sieťových zariadeniach, mobilných zariadeniach a serveroch.

Naše certifikáty

Kontrola zariadení podľa uznávaných odporúčaní a interných politík

Kontrola bezpečnosti zariadení hrá kľúčovú rolu pri zvyšovaní úrovne kybernetickej bezpečnosti našich klientov. Pomáha IT bezpečnostným tímom porozumieť tomu, či sú konfigurácie zariadení bezpečné, efektívne a zabezpečené pred útokmi.

Kontroly vždy vykonávame podľa odporúčaní Centra pre internetovú bezpečnosť (Center of Internet Security, CIS Benchmarks) pre konkrétne typy a verzie zariadení a operačných systémov, prípadne podľa interných politík našich klientov.

Kontrola bezpečnosti konfigurácie slúži na nájdenie a odstránenie problémov v skorých štádiách projektov, ktoré následne nespôsobujú opakované problémy, ako je nasadenie nového typu zariadenia do prevádzky alebo postavenie novej internej siete.

Switch Security Review

Kontrola prepínačov je užitočný spôsob, ako overiť správnosť segmentácie virtuálnych sietí VLAN a zvýšiť bezpečnosť portu. Napíšte nám a zistite viac.

Router Security Review

Správna konfigurácia routerov je zásadná pre zaistenie sieťových prvkov a protokolov. Uistite sa, že ste nič nepodcenili.

Other Device Security Review

Nezabudnite na kontrolu ostatných sieťových zariadení, ako sú systémy detekcie a prevencie prienikov či vyrovnávača záťaže na cloude.

MDM

Mobile Device Management zaisťuje kontrolu nad mobilnými zariadeniami s rôznymi operačnými systémami v prostredí firmy. Overte si, ako sú vaše firemné telefóny chránené pred malvérmi a únikom citlivých dát.

Zariadenia a riešenia,
ktoré pravidelne kontrolujeme

Firewall

Router

Switch

Server

Workstation

Databázové servery

Aplikačné servery

Operačné systémy

Kontaktujte nás

Penetračné testy pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Reporting

  Výsledok penetračného testovania predstavuje štandardizovaný report, ktorý vychádza z medzinárodných štandardov. Report obsahuje dôležité kontakty, manažérske zhrnutie, rozsah testovania, nazývaný aj scope a zoznam nálezov s konkrétnym, vypočítaným rizikom. Pri každom náleze sa vysvetlí technický detail, ako je všeobecný popis, popis rizika, navrhovaná oprava a technický podklad.

  Najčastejšie nájdené
  zraniteľnosti

  Insecure Networks

  Lack of Proper Privacy Protection

  Week Passwords

  Insecure Update Mechanisms

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  FAQ

  Ako dlho trvá kontrola bezpečnosti firemných zariadení?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie kontroly bezpečnosti firemných zariadení?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí kontrola bezpečnosti firemných zariadení?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na kontrolu bezpečnosti firemných zariadení?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.