Preskočiť na obsah

Špecialisti na kybernetickú bezpečnosť

V oblasti kybernetickej bezpečnosti vám prinášame medzinárodné štandardy a kvalitu. Využite naše dlhoročné skúsenosti a prispejte k prevencií kybernetických útokov, posilneniu bezpečnosti a zabezpečeniu zvýšenej ochrany vo vašej spoločnosti.

Piliere značky

Medzinárodné
skúseností

Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti prevencie a ochrany firemnej bezpečnosti. Presvedčte sa o tom aj vy.

Tím odborníkov a špecialistov

Zrealizovali sme už viac než 150 úspešných projektov a pomohli desiatkam významných organizácií doma i v zahraničí.

Certifikáty
kvality

Sme držiteľmi prestížnych medzinárodných certifikácií z oblasti informačných technológií a kybernetickej bezpečnosti.

Otvorená a priama komunikácia

Úprimne nám záleží na udržateľnom podnikaní, bezpečnosti a ochrane citlivých dát firmy i jej klientov.

 „Spoznajte našich odborníkov, pre ktorých je ochrana osobných údajov vašich zamestnancov a klientov na prvom mieste.“

Naše certifikáty

Vízia

Našou hlavnou víziou je rozširovať povedomie spoločnosti o kybernetickej bezpečnosti. Chceme stáť pri vzniku nových odporúčaní, ktoré by viedli k lepšiemu a bezpečnejšiemu životu obyvateľov v celej krajine. Neustále sa snažíme poukazovať na dôležitosť prevencie, posilnenie bezpečnosti a zabezpečenie zvýšenej ochrany.

Zvýšenie bezpečnosti firmám a inštitúciam šetrí čas aj peniaze. Pomáha udržať ich reputáciu a dôveryhodnosť v očiach klientov a širokej verejnosti.

Hodnoty

Férovosť

Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

Profesionalita

Využite naše dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

Kvalita

Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

Stabilita

Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

Zistite, či vaša spoločnosť dokáže čeliť hackerskému útoku. Využite služby medzinárodne certifikovaných expertov na ofenzívnu bezpečnosť. Sme tu, aby sme sa postarali o vašu prevenciu. Neváhajte a napíšte nám.

Naši partneri

Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

Spoločenská zodpovednosť

Neustále vzdelávanie, sledovanie aktuálnych trendov a edukácia o kybernetickej bezpečnosti sú dôležité prvky našej spoločenskej zodpovednosti. Pomáhajú nám rozširovať povedomie o kybernetickej bezpečnosti, etickom hackingu a dôležitosti prevencie medzi lokálnymi firmami, inštitúciami i širokou verejnosťou.

Zároveň, naše služby a spôsob komunikácie vždy vychádzajú z prísnych etických princípov a kľúčových firemných hodnôt, ako sú profesionalita, kvalita, stabilita či férovosť. Veríme, že jedine obojstranne výhodná spolupráca postavená na vzájomnej dôvere, fair-play prístupe a otvorenej komunikácii vedie k pozitívnym zmenám v spoločnosti.