Preskočiť na obsah

Penetračné testovanie bezdrôtovej siete

Penetračné testovanie bezdrôtovej siete, známe aj ako Wi-Fi pentesting, umožňuje našim klientom identifikovať bezpečnostné slabiny a navrhnúť nápravné opatrenia. Zvyšuje bezpečnosť, podporuje udržateľnosť podnikania a chráni citlivé dáta vašich zamestnancov a klientov.

Naše certifikáty

Testovanie odolnosti firemnej siete voči neoprávnenému prístupu

Bezdrôtové siete sú nevyhnutné pre poskytnutie prístupu k systémom a aplikáciám. Slúžia však aj ako vstupný bod pre kybernetických zločincov. Naša služba penetračného testovania bezdrôtových sietí hodnotí zabezpečenie bezdrôtovej lokálnej siete (WLAN) a využívanie pridružených bezdrôtových protokolov či technológií, vrátane Bluetooth, ZigBee a Z-Wave. Cieľom je identifikovať zraniteľnosti, ktoré by mohli viesť k neoprávnenému prístupu do siete a následnému úniku citlivých dát. Súčasťou testovania je aj overenie segmentácie siete, teda, rozdelenia WLAN sieťových segmentov a ich vzájomné prepojenie s lokálnou sieťou (LAN).

Zmapovanie prístupu do jednotlivých segmentov internej siete

Kontrola accessov, známych aj ako prístupových bodov a simulácia Rogue AP pomáha lepšie zmapovať prístup užívateľov do jednotlivých segmentov vnútornej siete. Neváhajte a zarezervujte si pentesting Wi-Fi.

Dodanie nápravných opatrení na zvýšenie bezpečnosti

Súčasťou penetračného testovania bezdrôtovej siete je dodanie štandardizovaného reportu s vypočítaným rizikom, teda mierou ohrozenia vašej Wi-Fi a dodanie nápravných opatrení a odporúčaní na zvýšenie celkovej bezpečnosti firemných systémov.

Kontaktujte nás

Penetračné testy pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Reporting

  Výsledok penetračného testovania bezdrôtovej siete predstavuje štandardizovaný report, ktorý vychádza z medzinárodných štandardov. Report obsahuje dôležité kontakty, manažérske zhrnutie, rozsah testovania, nazývaný aj scope a zoznam nálezov s konkrétnym, vypočítaným rizikom. Pri každom náleze sa vysvetlí technický detail, ako je všeobecný popis, popis rizika, navrhovaná oprava a technický podklad.

  Najčastejšie zistené
  zraniteľnosti

  Network Security Level

  Pre- Shared Key Security

  Authentication Attacks

  WPS devices

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  FAQ

  Ako dlho trvá penetračné testovanie?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie penetračného testovania?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí penetračné testovanie?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na penetračné testovanie?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.