Preskočiť na obsah

Red Teaming

Simulácia komplexného kybernetického útoku je najlepší spôsob, ako si overiť pripravenosť na kybernetické útoky, či už na technickej alebo procesnej úrovni. Jej prínos ocenia najmä organizácie, ktoré riešia kybernetickú bezpečnosť pravidelne a ako jednu zo svojich hlavných priorít.

Náš holistický prístup k Red Team projektom a individuálnym požiadavkám klientov efektívne odhalí všetky nedostatky, ktoré by mohli viesť k finančným a reputačným stratám.

Naše certifikáty

Red Team

Red Team je typ projektu, prostredníctvom ktorého dokážeme reálne zhodnotiť pripravenosť organizácie na kybernetické útoky. Holistický prístup, jasne definované fázy a ciele projektu napomáhajú posúdiť účinnosť celkového bezpečnostného ekosystému. To vedie k lepšiemu pochopeniu reálnych hrozieb a vytvoreniu efektívnejších stratégií na zlepšenie kybernetickej bezpečnosti vzhľadom na stále sofistikovanejšie bezpečnostné hrozby.

Purple Team

Purple Team simuluje široké množstvo taktík, techník a procedúr útočníka (TTP) bezpečným a kolaboratívnym spôsobom. Spolupráca medzi tímom Remediata (Red Team) a bezpečnostným tímom klienta (Blue Team) dokáže efektívne zhodnotiť technickú a procesnú pripravenosť na kybernetické útoky. Scenáre útoku sú definované podľa MITRE ATT&CK frameworku, kontextu organizácie a všeobecných požiadaviek klienta.

Kontaktujte nás

Penetračné testy pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Reporting

  Výsledok red teaming testovania predstavuje štandardizovaný report, ktorý vychádza z medzinárodných štandardov. Report obsahuje dôležité kontakty, manažérske zhrnutie, rozsah testovania, nazývaný aj scope a zoznam nálezov s konkrétnym, vypočítaným rizikom. Pri každom náleze sa vysvetlí technický detail, ako je všeobecný popis, popis rizika, navrhovaná oprava a technický podklad.

  Kľúčové vlastnosti

  Network Security Level

  Pre- Shared Key Security

  Authentication Attacks

  WPS devices

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  FAQ

  Ako dlho trvá penetračné testovanie?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie penetračného testovania?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí penetračné testovanie?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na penetračné testovanie?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.