Preskočiť na obsah

Penetračné testovanie webovej aplikácie

Penetračné testovanie webových aplikácií proaktívne hodnotí bezpečnosť webových aplikácií. Cieľom je identifikovať zraniteľnosti, ktoré by mohli viesť k zneužitiu citlivých informácií klientov a následne zapríčiniť finančnú alebo reputačnú stratu. Webové aplikácie sú pre kybernetických zločincov atraktívny cieľ. Pravidelné penetračné testovanie vašich webových aplikácií je preto nevyhnutné. Náš tím skúsených a certifikovaných expertov dokáže identifikovať a následne navrhnúť riešenia na odstránenie zraniteľností vašich webových aplikácií.

Naše certifikáty

Penetračný test webovej aplikácie

Penetračné testovanie webovej aplikácie kombinuje automatizovaný a manuálny spôsob testovania za účelom zistenia maximálneho počtu zraniteľností a ich potenciálneho dopadu na našich klientov v technickej, reputačnej a ekonomickej rovine. Testovanie môžeme vykonávať z pozície externého užívateľa, ale aj z pozície autentizovaného užívateľa. Metodika testovania vychádza z OWASP Web Security Testing Guide v kombinácii s interne navrhnutou metodikou.

Penetračný test API

API definuje spôsob, ako môže vonkajší svet komunikovať s aplikáciami našich klientov. Cieľom testovania API je skontrolovať funkčnosť, spoľahlivosť, výkon a zabezpečenie API rozhrania. Následne testovanie potvrdí, že rozhranie neohrozuje dáta spoločnosti alebo funkčnosť aplikácie.

Štandardný alebo detailný bezpečnostný audit webového API 

Penetračný test API zistí, ako a či je vaše rozhranie správne zabezpečené. Testovanie API skontroluje nielen bezpečnosť vášho programového rozhrania, ale aj jeho funkčnosť, výkon a spoľahlivosť. Uistite sa, že vaše API zabraňuje potenciálnym útočníkom získať prístup a dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov.

Kontaktujte nás

Penetračné testy pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Reporting

  Výsledok penetračného testovania webovej aplikácie predstavuje štandardizovaný report, ktorý vychádza z medzinárodných štandardov. Report obsahuje dôležité kontakty, manažérske zhrnutie, rozsah testovania, nazývaný aj scope a zoznam nálezov s konkrétnym, vypočítaným rizikom. Pri každom náleze sa vysvetlí technický detail, ako je všeobecný popis, popis rizika, navrhovaná oprava a technický podklad.

  Najčastejšie zistené
  zraniteľnosti

  Improper Access Controls

  Outdated Website Libraries

  Stored Cross-Site Scripting

  Cross-Site Request Forgery

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  FAQ

  Ako dlho trvá penetračné testovanie?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie penetračného testovania?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí penetračné testovanie?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na penetračné testovanie?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.