Preskočiť na obsah

Digitálna forenzná analýza (Digital Forensics)

V súčasnosti je fungovanie moderných organizácií bez pomoci digitálnych nástrojov veľmi ťažko predstaviteľné. Digitálny priestor sa používa takmer na všetko, od firemnej komunikácie, cez ukladanie a spracovanie dát, až po doručovanie služieb zákazníkom.

Digitalizácia však prináša aj nové riziká vo forme kybernetických útokov. Tieto hrozby sú organizácie povinné riešiť za účelom reputačnej, ekonomickej, ale i právnej ochrany.

Využite naše služby digitálnej forenznej analýzy. Odhaľte, či nedošlo ku kybernetickému útoku alebo úniku dát prostredníctvom vašich zamestancov.

Naše certifikáty

Penetračné testovanie bezdrôtovej siete | Wi-Fi pentesting | Remediata

Zaistenie a analýza digitálnych stôp

Náš forenzný tím analyzuje všetky štandardné zariadenia, ako sú pracovné stanice, servery, mobilné telefóny, tablety, satelitné navigácie, kamerové systémy, externé médiá či cloud.

Zaistenie a analýza digitálnych stôp pomáha dodrživať pravidlá medzinárodne uznávaných metodík a postupov, ktoré sú súdne uznávané na Slovensku aj v zahraničí.

Výsledná analýza je zdokumentovaná v záverečnej správe alebo posudku, ktorý môže byť pred súdom použitý ako forma právneho podkladu.

Služby digitálnej forenznej analýzy

Forenzná analýza

Zber dát a stôp

Obnova dát

Uchovanie dát

Príprava správy

Právna podpora

Kontaktujte nás

Naše riešenia pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Reporting

  Výsledok digitálnej forenznej analýzy predstavuje štandardizovaný report, ktorý vychádza z medzinárodných štandardov. Report obsahuje dôležité kontakty, manažérske zhrnutie, rozsah testovania, nazývaný aj scope a zoznam nálezov s konkrétnym, vypočítaným rizikom. Pri každom náleze sa vysvetlí technický detail, ako je všeobecný popis, popis rizika, navrhovaná oprava a technický podklad.

  Kľúčové vlastnosti

  Network Security Level

  Pre- Shared Key Security

  Authentication Attacks

  WPS devices

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  Ako dlho trvá penetračné testovanie?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie penetračného testovania?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí penetračné testovanie?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na penetračné testovanie?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.