Preskočiť na obsah

Školenie o kybernetickej bezpečnosti

V súčasnosti sa už nestačí spoliehať v oblasti ochrany pred kybernetickými hrozbami len na technológie. Práve zamestnanci a užívatelia informačných a komunikačných technológií sú kľúčoví v prevencii, ako aj v reakcii na rôzne formy kybernetických útokov.

Zároveň, školenia o kybernetickej bezpečnosti pomáhajú predchádzať možným finančným a reputačným stratám.

Účastníci sa na školení naučia identifikovať neštandardné situácie a minimalizovať prípadné straty. Získajú nové poznatky a praktické tipy, ktoré využijú v praxi pri reálnych kybernetických útokoch.

Naše certifikáty

Ciele školenia

Školenie o kybernetickej bezpečnosti má tri hlavné ciele.

Prvý cieľ je prispieť k zaisteniu bezpečnosti pri používaní informačných technológií. Chceme, aby vaši zamestnanci vedeli predchádzať riziku straty či zneužitiu citlivých dát, ochromeniu chodu organizácie a tiež strate dôvery vašich klientov.

Druhý cieľ je umožniť zamestnávateľom jednoduchou a efektívnou formou splniť zákonnú povinnosť zvyšovať povedomie zamestnancov a zoznámiť ich so základmi kybernetickej bezpečnosti.

Tretí cieľ je naučiť zamestnancov chovať sa bezpečne v dnešnom digitálnom svete a znížiť riziko i prípadný dopad kybernetických útokov na organizáciu. Po školení zamestnanci dokážu identifikovať nielen formy sociálneho inžinierstva, ale odstránia aj nesprávne a nebezpečné návyky pri vývoji softwaru, alebo celkovej správe infraštruktúry.

Ponuka školení

Školenia organizujeme prezenčne aj online formou.

Základy bezpečnosti a práce s technológiami

Bezpečný vývoj webových aplikácií

Bezpečný vývoj mobilných aplikácií

Bezpečný vývoj komplexného softwaru

Ďalšie typy školení vám vieme poskytnúť na základe vašich individuálnych požiadaviek.

Kontaktujte nás

Naše riešenia pomáhajú predchádzať nečakaným a častokrát významným finančným stratám spôsobenými bezpečnostnými hrozbami. Chráňte svoju reputáciu i dôverné údaje vašich zamestnancov a klientov. Napíšte nám. Ozveme sa vám, hneď ako budeme môcť.

Napíšte nám

Máte záujem o konzultáciu? Neváhajte a kontaktujte nás. Dohodneme si termín stretnutia a spoločne navrhneme riešenie na mieru.

  Prečo práve my

  Férovosť

  Vaša dôvera je pre nás prvoradá. Máme úprimný záujem nájsť všetky zraniteľnosti a slabé miesta vášho zabezpečenia.

  Profesionalita

  Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti informačných technologií a kybernetickej bezpečnosti.

  Kvalita

  Neustále skúmame potreby a požiadavky trhu a inovujeme naše služby. Naši partneri oceňujú našu rýchlosť a kvalitu výstupov.

  Stabilita

  Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a overeného obchodného partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu.

  Rezervácia služieb

  Posilnite svoju kybernetickú bezpečnosť. Rezervujte si naše služby ešte dnes.

  Naši partneri

  Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

  Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

  Ďalšie služby

  Ako dlho trvá penetračné testovanie?

  Penetračné testovanie najčastejšie trvá tri až desať dní. V prípade, že sa jedná o väčší a komplexnejší projekt, rozsah testovacích dní je väčší.

  Čo všetko od nás potrebujete na naplánovanie penetračného testovania?

  Pre naplánovanie penetračného testu si potrebujeme dohodnúť konzultáciu, na ktorej si zadefinujeme typ a rozsah testu, plán priebehu, komunikačný scenár a špecifické požiadavky. Preberieme tiež technické detaily, ako sú testovacie parametre a prípadné obmedzenia.

  Koľko stojí penetračné testovanie?

  Cena penetračného testu sa vždy odvíja od rozsahu a zložitosti konkrétneho projektu.

  Ako sa máme pripraviť na penetračné testovanie?

  V Remediate sa vždy snažíme naplánovať penetračné testy čo najefektívnejšie. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.