Preskočiť na obsah

Certifikáty

Naši kvalifikovaní a certifikovaní security špecialisti majú dlhoročné skúsenosti v oblasti informačných technológií a kybernetickej bezpečnosti. Neustále sa vzdelávajú a zvyšujú svoju špecializáciu. Najväčšia odmena našich odborníkov za ich vynaložené úsilie však nie sú prestížne medzinárodné certifikácie, ale spokojní obchodní partneri.

Naše certifikáty

Pozrite si naše technické bezpečnostné certifikácie. Potvrdzujú hlboké znalosti z oblasti informačných technológií a kybernetickej bezpečnosti.

NATO SOF (CEC, TEO, NSIC)

NATO Special Operations University

OffSec Certified Professional

Offensive Security (OffSec)

CREST Registered Penetration Tester

Naše certifikáty

Pozrite si naše technické bezpečnostné certifikácie. Potvrdzujú naše hlboké znalosti z oblasti informačných technológií a kybernetickej bezpečnosti.

Naši partneri

Všetky služby ponúkame s dôrazom na kvalitu a dôveru. Zakladáme si na stabilných a férových obchodných vzťahoch a dlhoročnej spolupráci. Našu partnerskú sieť neustále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na lokálnom i zahraničnom trhu.

Pridajte sa k úspešným a inovatívnym firmám, ktoré oceňujú komplexný a zároveň osobný prístup pri zabezpečení citlivých údajov zamestnancov a klientov.

Zistite, či vaša spoločnosť dokáže čeliť hackerskému útoku. Využite služby medzinárodne certifikovaných expertov na ofenzívnu bezpečnosť. Sme tu, aby sme sa postarali o vašu prevenciu. Neváhajte a napíšte nám.

Spoznajte nás

Spoločnosť Remediata poskytuje konzultačné poradenstvo v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Medzi najčastejšie využívané služby patrí penetračné testovanie, komplexné projekty simulácií útokov (tzv. Red Teaming), konfiguračné audity a analýzy zdrojových kódov. Všetky tieto služby pomáhajú lepšie ochrániť citlivé dáta vašich zamestnancov a klientov.

Zlepšenie celkovej bezpečnosti pomáha predchádzať finančným a reputačným stratám. Zvýšte aj vy úroveň kybernetickej bezpečnosti vašej spoločnosti. Pridajte sa k úspešným a inovatívnym spoločnostiam v rámci našej partnerskej siete.