Preskočiť na obsah

Máme novú certifikáciu: Zistite, aké výhody vďaka tomu získate

  • by

Remediata s hrdosťou oznamuje získanie certifikátu ISO/IEC 27001:2022, ktorý je dôkazom neochvejného záväzku spoločnosti k informačnej bezpečnosti a ochrane údajov našich klientov. V dnešnom článku sa dozviete, čo získanie tejto certifikácie znamená a prečo je prínosom pre všetkých našich klientov.

Čo je norma ISO 27001

ISO 27001 je celosvetovo uznávaná norma pre systémy riadenia informačnej bezpečnosti (ISMS), ktorú vytvorila International Organization for Standardization (Medzinárodná organizácia pre normalizáciu).

Norma ISO 27001, ktorá poskytuje komplexné usmernenie na vytvorenie, zavedenie, udržiavanie, a neustále zlepšovanie systému riadenia informačnej bezpečnosti, stanovuje štruktúrovaný rámec na správu citlivých informácií a zabezpečuje dôvernosť, integritu a dostupnosť údajov.

Remediata a informačná bezpečnosť

V spoločnosti Remediata sme presvedčení, že bezpečnosť informácií našich klientov je na prvom mieste. Zosúladením nášho systému riadenia informačnej bezpečnosti (ISMS) s normou ISO/IEC 27001 ponúka Remediata pri poskytovaní všetkých služieb najvyššiu záruku dôvernosti, integrity a dostupnosti citlivých informácií.

Táto medzinárodne uznávaná certifikácia dokazuje trvalý záväzok spoločnosti Remediata k vlastnej prevádzkovej dokonalosti, ako aj k poskytovaniu certifikovaného prostredia a kontrolných mechanizmov, ktoré podporujú vlastné požiadavky na bezpečnosť, ochranu osobných údajov a certifikáciu našich klientov.

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte nám

Chcete vedieť viac o spoločnosti Remediata a poskytovaných službách? Navštívte našu stránku a vyberte si službu, s ktorou vám vieme pomôcť.